do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Galanter - Danuta Wieczorek
tel: 517514557 | e-mail: shop@galanter.com.pl
Pietrzyków 17 | 62-840 Koźminek
woj. Wielkopolskie
NIP: 968-083-81-54
Producenci
Bestsellery
Portfel męski Pierre Cardin
Portfel męski Pierre Cardin
98,99 zł
Portfel męski Pierre Cardin
Portfel męski Pierre Cardin
118,99 zł
Reklamacje i zwroty

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta  :
 pisemnie na adres: Galanter Danuta Wieczorek, Pietrzyków 17, 62-840 Kozminek
 telefonicznie pod numerem telefonu: 517514557
 w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: shop@galanter.com.pl

OPIS REKLAMACJI

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

- informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
-żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.                                                                                                                            

Dostarczenie reklamowanego produktu.

Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres Galanter Danuta  Wieczorek, Pietrzykow 17, 62-840 Kpzminek

Szczegółowe informacje  na temat przysługujących praw konsumentowi w związku reklamowanym towarem znajdą Państwo poniżej :

REKLAMACJA PRODUKTU PRZEZ KONSUMENTA NA PODSTAWIE USTAWY.PDF 

 

 

 

ZWROTY 

 

Nieudany zakup ?

W sklepie internetowym Galanter zawsze możesz zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez podanie jakiejkolwiek przyczyny . Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy wystarczy ,że w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki poinformujesz nas mailowo   shop@galanter.com.pl bądź listownie Galanter Danuta Wieczorek, Pietrzykow 17,62-840 Kozminek o  swojej decyzji . 

Aby zachować termin odstąpienia od umowy wystarczy ,aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy .

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Zakupiony towar proszę odesłać na adres 

 Galanter Danuta Wieczorek

Pietrzyków 17

62-840 Kozminek

Zwrot kosztów nastąpi niezwłocznie , a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl