do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Galanter - Danuta Wieczorek
tel: 517514557 | e-mail: shop@galanter.com.pl
Pietrzyków 17 | 62-840 Koźminek
woj. Wielkopolskie
NIP: 968-083-81-54

 

Portfele damskie i męskie to jeden z najbardziej używanych dodatków galanteryjnych. Nosimy je zawsze przy sobie w kieszeniach spodni, marynarki, torbie czy torebce. Nie ważne czy jesteśmy na zakupach czy w pracy portfel zawsze mamy pod ręką. Wyróżniają się różnym fasonem, kolorem czy materiałem z którego został zrobiony. Jest to bardzo osobista część garderoby i przechowujemy w nich czasem mniej a czasem bardziej wartościowe dla nas rzeczy takie jak pieniądze, karty płatnicze, karty członkowskie. I tutaj musimy sobie postawić pytanie: Czy karty płatnicze i inne dane są bezpieczne w naszym portfelu? No właśnie różnie z tym bywa. Oferta sklepu galanter.com.pl zawiera portfele z ochroną RFID które w pełni zabezpieczają prywatność właściciela, który od tej chwili może spać spokojnie. Bezpieczne portfele na karty płatnicze to nowy trend, który rozwija się wraz z technologią z której korzystamy każdego dnia.

 

Co to jest RFID ?

RFID (ang. radio frequency identification) to technika która ma swój początek w latach 40-tych i wykorzystuje fale radiowe do przesyłania informacji zapisanych na chipie. Od tamtego czasu technika ta bardzo ewoluowała a my korzystamy z niej niemal każdego dnia bo wykorzystywana jest w kartach płatniczych, paszportach biometrycznych, wszelkich kartach dostępowych i wszystkich przedmiotach które mogą komunikować się drogą radiową. Niestety technologia ta i identyfikatory RFID wzbudzają dziś wiele kontrowesji związanych z Naszym bezpieczeństwem i prywatnością. Mówiąc w skrócie złodzieje danych tzw. skimmerzy wykorzystują tą technologie do kradzieży naszych danych osobowych i wszystkich informacji które są zapisane na takim chipie.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy z portfelem RFID STOP !!

Któż z nas nie ma dziś w portfelu karty czy naklejki płatniczej. Nosimy je przy sobie praktycznie cały czas a przecież często przebywamy w zatłoczonych miejscach takich jak przystanki, autobusy, centra handlowe. I tu właśnie jest otwarta furtka dla złodziei - skimmerów którzy przy pomocy zwykłego czytnika np. smartfona z odpowiednią aplikacją są w stanie nawet do 3 metrów z czytać dane z naszej karty płatniczej i dokonać transakcji. Są to kwoty rzędu do 50 zł bo do takiej kwoty są dozwolone transakcje zbliżeniowe bez użycia kodu PIN. Jeśli nie sprawdzasz salda swojego konta codziennie i zdarza Ci się zapominać o drobnych płatnościach to po miesiącu może się okazać że na koncie brakuje sporej sumy a złodziej jest bezkarny. Łakomym kąskiem są również nasze dane osobowe zapisane na różnego rodzaju kartach dostępowych które na czarnym rynku schodzą jak świeże bułeczki.

Portfele z ochroną blokujące RFID - zabezpieczą Twoje karty płatnicze i tożsamość na amen !

Większość portfeli skórzanych męskich dostępnych na rynku nie zabezpieczają naszych kart przed kradzieżą elektroniczną. W naszej ofercie mamy modele które w 100% zatrzymują fale radiowe. Bezpieczny portfel RFID blokuje sygnał i wszelkie czytniki są bezużyteczne. Do jego produkcji użyto specjalnej, atestowanej i potwierdzonej certyfikatem powłoki która znajduje się pod skóra zewnętrzną. Taka powłoka jest bardzo cienka aby nie zmieniać kształtu portfela i nie zwiększać jego wagi - dla Nas nie widoczna dla fal radiowych zabójcza.

Co więc zyskujesz kupując portfel z ochroną RFID

Koszt takiego portfela to około 2 kradzieże płatnicze ? Masz więc mnóstwo czasu bo od tej chwili nie musisz sprawdzać salda swojego konta, stylowy i praktyczny portfel skórzany i święty spokój który w dzisiejszych czasach jest bezcenny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl